Kalkan Kiralık Villa
Tatil için nereye gitsem derdine çare olan kiralık yazlık seçenekleri  herkesin bütçesine ve haline ve lüks duygu ve isteğinin tam cevabını veren konforları ile her tatilciye unutulmaz anlar vaat ediyor. Kalkan Kiralık Villalar, haftalık veya aylık olarak kiralanma olanaklarına sahiptir bunun sayesinde, tatiliniz süresince “özelim hissi” sağlanmaktadır. Jakuzisinden, Yüzme havuzuna kadar bütün lüks detayların düşünülüp, bu yazlıkların dekorasyonu bile ilk bakışta nüansını göstermektedir. Çok yatak odalı yazlık seçenekleri ile geniş aileler ve arkadaş gruplarının dahi tatil süresince rahat etmesi sağlanıyor. Tatilde bütçesini yani cebini dert ediyor olanların da yüzüne gülen bu kiralık seçeneklerimiz, otel odası kiralıyor olmaktan daha ekonomik bir tatil olanağı sunmaktadır. Birçok otel odasının takdim edemediği manzara ve doğanın keyfini çıkartma imkânı sağlayan villalardan oldukça geniş bahçeli yazlıklara, her beğeniye hitabeden Kalkan Kiralık Villa çeşitleri bulunmakta...
Evlilik hazırlıklarınız devam ederken, heyecanınızın yanında, hoş bir telaş ve buna bağlı tatlı yorgunluğu da beraberinde getirmektedir. "Sonsuza Kadar Evet" diye avazınız çıktığı kadar bağıracağınız zamanı iple ve heyecanla çekersiniz. Hayatınızın aşkı ve yegane eşinize kavuşmanın hazzının yanıbaşında mutlu bir tatilin de habercisi olan  bu ´Sonsuza Kadar Evet´ kısa cümlesi ile  mutluluğun doruğa ulaşmış olmanıza göre o mutlu sona çok yakınsınız demektir. Tüm o tatlı koşuşturma bitmiş ve şimdi hayat arkadaşınızla balayı tatili için seyahate çıktığınızı hayal ediniz. Kısa veya uzun ama mutlu bir seyahat sonrasında kendinizi yemyeşil bir doğanın veya ormanın veya deniz kenarında buldunuz. Kendinizi ve eşinizi doğanın o harika ritmine, atmosferine, masmavi denizin kucağına, tarih kokan huzuruna bırakıyorsunuz. Sadece siz, hayatınızın aşkı ve doğa. Bunları yaşamak her yeni evlenmiş olan çiftin hakkıdır bizce. Kiralık Balayı Villalarımıza göz atmalısınız. Tek yatak odalı veya iki yatak odalı, tercih olarak dışarıdan havuzu görünmeyen villarımız, muhafazakar balayı villaları olarak hizmet vermektedir. Kalkan Kiralık Villa, Fethiye Kiralık Villa ve daha nice bir çok villalarımız balayı için kiralık villa seçeneği olarak sunulmaktadır. Yurdumuzda villa tatili amacıyla en fazla tercih edilen bölgelerden olan Kalkan, kiralık yazlık ve kiralık villa seçenekleri ile muadillerinin içerisinde en fazla seçenek sunan bir bölge olarak en ön sırada yerini almaktadır. Yeni evlenenlerin unutulmayacak bir balayı için tercih ettiği lüks ve kaliteli villalar, ayrıca kalabalık dost ve arkadaş grupları ve çekirdek aileler için de ideal tatil imkanları sunmakta. Kira süresi dahilinde tamamen şahsa ait olan, mahremiyet hakkında tıpkı kendi eviniz rahatlığını sunan villalar, her cep ve zevk göz önünde bulundurularak tarafımızdan sizler için seçiliyor. Kalkan Villa tatilini daha da lüks bir şekilde geçirmek isteyen müşteriler için bahçenin içinde özel yüzme havuzlu, son derece hoş ve güzel manzaralı villalar takdim edilirken, bütçesi az olanlar için ve daha ekonomik tatil seçeneklerini isteyenler için de sade ama konforlu ve şık yazlıklar, tarafımızdan, müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.


Merak Ettikleriniz

Muhafazakar Tatil

Muhafazakar Tatil

Günümüz şartlarında ister evde, ister işte yaşadığımız stresleri ve zorlukları düşünür isek tatile... Devamı

Nereye Gidilir Kalkan, Kaş ve Fethiye civarlarında; keyifli zaman geçirmeniz, keşfetmeniz, tarih, deniz ve doğa ile iç içe olmanız için nerelere gidebileceğiniz konusunda size rehber olalım.
Devamı
Diğer Konular
E-Bülten
En son indirim ve yeni villalarımız hakkında bilgilendirme için haber bültenimize kayıt olunuz.
Kaydet
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Villa Ekstra
Çalışma Saatlerimiz09:00 - 19:30