+90 242 844 15 99(09:00-19:30)

Hakkımızda

Uzun yıllardır Kuyumculuk ve İnşaat işleriyle uğraşıp yakaladığımız başarıyı, son yıllarda Kalkan, Kaş, Bodrum, Kuşadası, Marmaris ve Fethiye'de villa inşaatı, villa satışı ve villa kiralama işinde de sağlamayı başardık. Alışıla gelmiş, rutin ve sıkıcı bir tatil anlayışını baştan aşağıya değiştirebilmek oldukça zor ve  bir o kadar da uzun bir yol. Yüzlerce, binlerce kişi içerisinde, hatta tanımadığınız insanlar ile aynı yerde yemek yemek, aynı havuzu kullanmak, herşey için sıraya geçmek, saygısız insanlar yüzünden, rahatlayacağınız yerde, stresinizi ikiye katlamak, sarhoş insanlar ile kavga etmek, mahrumiyetinizi tam olarak koruyamamak, istediğiniz rahatlıkta davranamamak, yemek için, havuza girmek için vs. tüm faaliyetler için saat sınırı konulmasından insanların hoşlanmadığını ama mecbur kaldıkları için otelleri veya tatil köylerini tercih ettiklerini biliyoruz.  Özellikle ilk olarak Avrupa'da uzun yıllardır yapılan, son yıllarda ülkemizde de popüler olmaya başlayan ve hatta son iki yıldır en üst seviyelerde rağbet gören villa tatili en rahat ve en huzurlu tatil olarak benimsenmiştir. Özellikle balayı çiftlerinin, başbaşa, hiç kimse rahatsız etmeden beraberce müstakil havuzda yüzmek istemeleri, çekirdek ailelerin çocuklarıyla beraberce güneşlenmek, istedikleri zaman havuza girmek ve diledikleri şeyleri sınırsızca yapmak istemeleri, kalabalık ve geniş aileler veya arkadaş gruplarının aynı çatı altında hep beraber eğlenmek ve gerçek tatilin tadını çıkarmak istemeleri bu tatil şeklini tetiklemiştir. İstediğiniz zaman uyanmak, dilediğiniz yemeği pişirmek, zaman sınırı olmadan gece bile yüzme havuzunu kullanmak, tesettürlü bayanların dilediği gibi güneşlenmesi ve daha bir çok güzellik Kiralık Villa tatilinde. Biz, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre en uygun villayı ve yazlığı, bir çok farklı tatil bölgesinden, titiz bir şekilde araştırıp bularak, web sitemiz üzerinden size sunuyoruz. Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık seçeneklerini ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Aşağıda sizler için yayımlıyor olduğumuz vergi levhamızın gerçekliğini ve güncelliğini, internet vergi dairesinden sorgulayabilirsiniz.

Belgemizin güncelliğini TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi'nden kontrol edebilirsiniz.


BANKA HESAP NUMARALARIMIZ
 

Finansbank, Enpara.com Hesabı;

İsim:                                       HAVVA KORU

Uluslararası Banka Kodu:  FNNBTRISXXX

IBAN Numaraları:

Türk Lirası Hesabı:              TR22 0011 1000 0000 0047 7746 49

Euro Hesabı:                        TR45 0011 1000 0000 0047 9528 12

Amerikan Doları Hesabı:   TR05 0011 1000 0000 0047 9524 65

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

     


Türkiye İş Bankası Hesabı;

İsim:                                       HAVVA KORU

IBAN Numarası    :

Türk Lirası Hesabı:              TR46 0006 4000 0016 2004 0706 37

 
  • islamkoyde_kiralik_helal_villa_vita_villa_ekstra-18.jpgVİLLA VİTAAntalya / Kalkan / İslamlar Köyü / Balayi tatilimiz hayallerimizin otesindeydi. Hem dinlendik hem eglendik. Sabah uyaninca kus sesleri ilk sabah neredeyim dedim. Hic bu kadar dinc kalktigimi hatirlamiyorum. Bize yasattiginiz bu güzel tatil icin tesekkurler. Gelecek sene tekrar villa Vita'da görüşmek üzere.Bünyamin KaranVillaya Git