Villa Ekstra / Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yıllardır kuyumculuk ve inşaat işleriyle uğraşıp yakaladığımız başarıyı, son yıllarda Kalkan, Kaş, Bodrum, Kuşadası, Marmaris ve Fethiye´de villa inşaatı, villa satışı ve villa kiralama işinde de sağlamayı başardık. Alışıla gelmiş, rutin ve sıkıcı bir tatil anlayışını baştan aşağıya değiştirebilmek oldukça zor ve  bir o kadar da uzun bir yol. Yüzlerce, binlerce kişi içerisinde, hatta tanımadığınız insanlar ile aynı yerde yemek yemek, aynı havuzu kullanmak, herşey için sıraya geçmek, saygısız insanlar yüzünden, rahatlayacağınız yerde, stresinizi ikiye katlamak, sarhoş insanlar ile kavga etmek, mahrumiyetinizi tam olarak koruyamamak, istediğiniz rahatlıkta davranamamak, yemek için, havuza girmek için vs. tüm faaliyetler için saat sınırı konulmasından insanların hoşlanmadığını ama mecbur kaldıkları için otelleri veya tatil köylerini tercih ettiklerini biliyoruz.  Özellikle ilk olarak Avrupa´da uzun yıllardır yapılan, son yıllarda ülkemizde de popüler olmaya başlayan ve hatta son iki yıldır en üst seviyelerde rağbet gören villa tatili en rahat ve en huzurlu tatil olarak benimsenmiştir. Özellikle balayı çiftlerinin, başbaşa, hiç kimse rahatsız etmeden beraberce müstakil havuzda yüzmek istemeleri, çekirdek ailelerin çocuklarıyla beraberce güneşlenmek, istedikleri zaman havuza girmek ve diledikleri şeyleri sınırsızca yapmak istemeleri, kalabalık ve geniş aileler veya arkadaş gruplarının aynı çatı altında hep beraber eğlenmek ve gerçek tatilin tadını çıkarmak istemeleri bu tatil şeklini tetiklemiştir. İstediğiniz zaman uyanmak, dilediğiniz yemeği pişirmek, zaman sınırı olmadan gece bile yüzme havuzunu kullanmak, tesettürlü bayanların dilediği gibi güneşlenmesi ve daha bir çok güzellik Kiralık Villa tatilinde. Biz, sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre en uygun villayı ve yazlığı, bir çok farklı tatil bölgesinden, titiz bir şekilde araştırıp bularak, web sitemiz üzerinden size sunuyoruz. Kiralık Villa ve Kiralık Yazlık seçeneklerini ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Aşağıda sizler için yayımlıyor olduğumuz vergi levhamızın gerçekliğini ve güncelliğini, internet vergi dairesinden sorgulayabilirsiniz.

Belgemizin güncelliğini TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi´nden kontrol edebilirsiniz.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TÜRK LİRASI HESAP BİLGİLERİMİZ

Hesap Sahibi: Hasan Koru
Banka: Finansbank
IBAN:TR55 0011 1000 0000 0061 9155 88
-----------
Hesap Sahibi: Hasan Koru
Banka: Yapı ve Kredi Bankası
IBAN:TR80 0006 7010 0000 0047 1165 05
-----------
Hesap Sahibi: Hasan Koru
Banka: "TEB" Türk Ekonomi Bankası
IBAN:TR45 0003 2000 0000 0054 6264 07
-----------
Hesap Sahibi: Hasan Koru
Banka: Ziraat Bankası
IBAN:TR87 0001 0019 5067 7314 3550 01
-----------
Hesap Sahibi: Hasan Koru
Banka: VakıfBank
IBAN:TR98 0001 5001 5800 7307 3154 74

Merak Ettikleriniz

Nereye Gidilir Kalkan, Kaş ve Fethiye civarlarında; keyifli zaman geçirmeniz, keşfetmeniz, tarih, deniz ve doğa ile iç içe olmanız için nerelere gidebileceğiniz konusunda size rehber olalım.
Devamı
Muhafazakar Tatil

Muhafazakar Tatil

Günümüz şartlarında ister evde, ister işte yaşadığımız stresleri ve zorlukları düşünür isek tatile... Devamı

Diğer Konular
E-Bülten
En son indirim ve yeni villalarımız hakkında bilgilendirme için haber bültenimize kayıt olunuz.
Kaydet
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Villa Ekstra
Çalışma Saatlerimiz09:00 - 19:30