Çalışma Saatleri : 09:00 / 23:00
Ara
Favorilerim

   VİLLA TATİLİ

Villa Tatili, en çok tercih edilen tatil konseptleri arasında en üst sırayı almıştır. Pandemi süreci ile daha da yoğun talep ile karşı karşıya kalınmıştır. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda aradıkları en doğru villayı bulmak için portföyümüzü genişletmeye devam ediyoruz. Farklı konseptere sahip olan villalarımıza en çok rağbet balayı çiftleri tarafından gelmektedir. Balayı çiftlerimiz ve muhafazakar aileler tarafından en çok jakuzili villalara ve havuz terası dışarıdan görünmeyen korunaklı villalar tercih edilirken, çocuklu aileler için çocuk havuzlu villalar ve kapalı havuzlu villa seçeneklerimiz ön plana çıkmaktadır.
   Otel konseptinin yanı sıra villa tatili sizlere bir çok aktivite yapma fırsatını ve günübirlik ziyaret edebileceğiniz bir çok farklı bölge görme fırsatını sunmaktadır. Portföyümüzde yoğunlukla Kaş, Kalkan, Marmaris, Fethiye, Göcek bölgelerinde tatil villa seçeneklerimiz yer almakla beraber her bütçeye uygun villa seçeneğimiz mevcuttur.
   Yurtiçi misafirlerimizin gibi yurtdışı misarilerimizde villalarda kendilerini evlerindeki gibi konforlu ve huzurlu hissettikleri için her yıl düzenli olarak villa tatili için ülkemizi ziyaret etmeye devam ediyorlar. Turistik ve tarihi bir çok mimariye ev sahipliği yapan Kalkan, Kaş ve Fethiye bölgelerindeki büyüleyici baş yapıtları görmek isteyen misafirlerimiz için en doğru villaları bulmaya oldukça özen gösteriyoruz. Sizler de web sitemizi ziyaret ederek yüzlerce villa seçeneğini inceleyebilir ve villaların sayfalarında yer alan bilgiler ile merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.
WhatsApp Destek
@villaekstra
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Villa Ekstra®