Çalışma Saatleri : 09:00 / 23:00
Ara

Selçuk Bölgesindeki Villalar

Kalkan Bölgesini Yakından Tanıyın

Tatil Aktiviteleri

Kiralama yapmak istediğiniz villa bölgesinde ve etrafında tatilinizi daha eğlenceli geçirebileceğiniz aktiviteler ve gezi rehberleri için blog sayfamızı inceleyin.

Villa Ekstra Blog

Selçuk
Villa Sayısı 0
SELÇUK KİRALIK VİLLA SEÇENEKLERİ:
İzmir´e bağlı önemli turizm bölgelerinden biri olan Selçuk, şirin bir ilçedir. Kültür turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti , farklı dönemlere ve inançlara ait onlarca tarihi eseri ve doğası ile her yıl sayısız yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Selçuk, sahip olduğu değerlerle günümüze dek izlerini korumuştur. Dünya turizm sisteminin en gözde merkezlerindendir. Selçuk´a kadar gelmişken 4 km mesafedeki  Meryem Ana, Efes Antik Kenti gezebilir, tarihin muhteşem izlerini ruhunuzda hissedebilirsiniz. 8 km mesafedeki Şirince´ye uğrayıp, tepelerin arasına kurulmuş ve özgün tarihi mimarisinin muhteşemliğini seyre dalarak, şarap mahsenlerini gezebilir, kapalı çarşında alışveriş yapabilirsiniz.
Selçuk Kiralık Yazlık Villa seçeneklerimizi inceleyebilir, size en yakın konumda ve size özel Kiralık Villalarımızı tercih edebilirsiniz. 


Favorilerim
Whatsapp WHATSAPP Whatsapp
@villaekstra
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın

İletişim

Adres

Taşyaka Mahallesi Baha Şıkman Caddesi No: 32A Körfez Meydan Plaza D: 20 Fethiye - Muğla

Telefon Numarası

+90 (242) 844 15 99

E-Posta Adresi

[email protected]

Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Villa Ekstra®