Çalışma Saatleri : 09:00 / 23:00
Ara

Sapanca Bölgesindeki Villalar

Kalkan Bölgesini Yakından Tanıyın

Tatil Aktiviteleri

Kiralama yapmak istediğiniz villa bölgesinde ve etrafında tatilinizi daha eğlenceli geçirebileceğiniz aktiviteler ve gezi rehberleri için blog sayfamızı inceleyin.

Villa Ekstra Blog

SAKARYA Sapanca
Villa Sayısı 24
Sapanca bölgesinde bulunan kiralık yazlık ve kiralık villa seçenekleri;
Kiralık Sapanca villaları ve Sapanca tatil evleri; Marmara Bölgesi´nde, Sakarya´ya bağlı şirin bir ilçedir. Saklı bir cennet olarak nitelendirilen Sapanca, İstanbul´a yakın bir lokasyonda bulunur. Akdeniz ve Karadeniz iklimini yansıtan Sapanca´nın, kışları oldukça yağışlı ve yazları da bir o kadar sıcak geçer. Coğrafi bir bölümü Köroğlu Dağları´na dayanmaktadır. Marmara bölgesi turizminde Sapanca büyük bir önem taşır. 
İzmit - Bolu tekrardan Sapanca´dan geçmeye başlayınca bölge tekrardan önem kazanmaya başlamıştır. TEM otoyolu kolaylığı sayesinde başta İstanbul olmak üzere diğer bölgelerden de tatil için gelmek isteyenlere tercih sebebi olmaktadır. Mavi ve yeşil bir belde oluşu ile dere kenarında piknik yapmak isteyenler, dağ havası alarak dinlenmek isteyenler bu bölgeyi tercih etmektedirler. Maşukiye - Sapanca turları ile bölge, dört mevsim hizmet veren duruma gelmiştir. Kış aylarında Kartepe Kayak Merkez´i misafirlerine hizmet vermektedir. 
Favorilerim
WhatsApp Destek
@villaekstra
Bizi Takip Etmeyi Unutmayın
Copyright © 2017. Tüm Hakları Saklıdır | Villa Ekstra®